Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Sila myšlienky II.

Tento diel knihy je venovaný Manipulácii

SM-2-001-707x1024.jpgAko bábka na špagáte, ryba na udici alebo mucha v pavúčej sieti...Tak sa obvykle cítia ľudia, ktorí sú obeťami manipulácie.

Má myšlienka takú silu, že môže manipulovať s iným človekom? Prečo sa ľudia snažia ovládať iných? Čo ich k tomu vedie? Akú úlohu tu hrá láska k sebe a blížnym? Kde je možné k manipulácii prísť? Patrím k rizikovej skupine? Mám svoj život pevne vo svojich rukách? Kto sú tí, ktorí ťahajú za špagátiky?  Ako ich poznať? Na tieto a mnohé ďalšie otázky odpovedá tento titul, za ktorým stojí vlastná skúsenosť autorky a tiež mnohých obyčajných ľudí, ktorí žijú rovnaké životy, ako trebárs vy. Manipulácia je ako dážď. Niekedy slabé mrholenie, inokedy silný lejak. Tak isto pôsobí manipulácia v ľudských životoch.

Väčšinou tušíme, že myšlienka má mnohokrát obrovskú silu a dokáže spôsobiť v živote človeka aj silné tornádo. Napriek tomu sa snažíme nepripustiť, že niečo, čo nie je vidieť, obyčajná myšlienka, by mohla mať na naše životy akýsi vplyv. Pokiaľ nechcete uviaznuť na háčiku, v pavučine, či byť bábikou vo svojom vlastnom živote, otvorte túto knihu. Pomôže vám rozpoznať hroziace nebezpečenstvo. Vám aj vašim blízkym.

Toto dielko vám pomôže odolávať nástrahám každodenného života a jeho jedinečná forma príbehov a „čarodejnícka škola“ vás upúta natoľko, že vám bude ľúto, keď kniha skončí. Svojim jedinečným prístupom k témam si autorka získala mnohých čitateľov už svojou prvou knihou Sila myšlienky s podtitulom Prekliatie. A rovnako tak aj táto časť je pokladom na našom knižnom trhu. Jej jedinečnosť je v zrozumiteľnosti každému čitateľovi, bez rozdielu vzdelania a veku.

Už máte dosť problémov a chcete sa stať sami sebou? Potom neváhajte a odneste si túto knihu do svojho obľúbeného kresla. Isto nájdete odpovede na mnohé otázky, ktoré si v hĺbke duše kladiete. Rovnako sa začítate aj pokiaľ ste iba zvedaví. Veď objavovať je tak zaujímavé.

 

Vstup do knihkupectva: TLAČÍTKO.jpg     Tiež ako E-kniha

 

Doporučujeme aj ďalšie knihy autorky:

Sila myšlienky I.
Sila myšlienky III.
Sila myšlienky IV.
Telo napovie I. + II.

 


 
Sila myšlienky II - Manipulácie (uhranutie)

Autorské čítanie z knihy Sila myšlienky II - Manipulácie

Síla myšlienky II - Manipulácie

Autorské čítanie z knihy Síla myšlienky II - Manipulácie

Sila myšlienky II - Anexe

Autorské čítanie z knihy Sila myšlienky II - Manipulácie


 

 

Sila myšlienky II - Manipulácie (uhranutie)

dnes je: 16.9.2019

meniny má: Ľudmila

podrobný kalendár

webygroup

194369

ÚvodÚvodná stránka