Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Pohádkový tábor

Pohádkový tábor

pohadkový tábor 001.jpgŽiadna iná takáto kniha na svete nie je, prináša deťom zábavu aj poučenie. Psychosomatika aj rozprávky, normálne dve nádielky. Tu jeden celok tvoria a detské srdiečka túžbou horia, vedieť viac a viac. A tak sa premieňajú na princov a princezné či čertíkov alebo malých vodníkov. Hrajú sa a vyvádzajú, rôzne kúsky vystrájajú.

Dozvedia sa prečo ich uško bolí, či čo za bolesťou bruška stojí. Prečo tlstý sú niektorý kamaráti, prečo sa niektorí ľudia nemajú radi. Ako na choroby isť a z tela ich nechať odísť. Ako zdravý byť, radovať sa a s úsmevom žiť. 

Určené deťom, ktoré už vedia čítať. Taktiež aj tým, ktorý zatiaľ iba počúvajú rozprávočky, ktoré im rozprávajú rodičia alebo starší súrodenci. No a všetkým dospelým, ktorý rozprávky majú radi. 

Prvá z kníh pre deti z pera Antonie Krzemieňovej, ktorá sa zaoberá psychosomatikou. Pravdepodobne jediná tohto druhu na svete. Ponúka taktiež možnosť kreativity, lebo je na čitateľoch, aby si do knihy dokreslili niektoré postavičky, alebo si dofarbili obrázky alebo dokonca celé vymaľovali.

 

Kniha:  TLAČÍTKO.jpg

                                                    

Audio kniha je nahovorená predovšetkým detmi a je v česko-slovenskej verzii.

K stiahnutí kliknutím na obrázok : audioknihy.png


 

dnes je: 16.9.2019

meniny má: Ľudmila

podrobný kalendár

webygroup

194423

ÚvodÚvodná stránka