Prechod na navigáciu Hlavné menu

Komplexné štúdium

CESTA KU ZDRAVIU - Komplexné štúdium školy života (možnosť štúdia 2 alebo 4 roky)

Vzhľadom k našim možnostiam a vášmu záujmu sme pre vás pripravili študium rozdelené do jednotlivých seminárov (viz stránka SEMINÁRE -  Psychosomatika)

Ak máte záujem o štúdium kontaktujte:  

Miroslava Čurilla

mobil: 0949 020237
e-mail: miroslava.curilla@gmail.com


Ak však máte záujem zorganizovať seminár vo Vašom meste, kontaktujte: Miroslava Čurilla


Využite registráciu na stránke a radi Vás budeme mailom informovať o nových seminároch, prednáškach a aktivitách v rámci Slovenskej republiky.

 

CESTA KU ZDRAVIU - Komplexné štúdium školy života (možnosť štúdia 2 alebo 4 roky)

Prvý aj druhý rok, to je pre mnohých neznámy krok. Psychosomatika a psychohygiena nám bola daná. Komunikácia k tomu, aby došlo v našich životoch k zlomu. Zákon prírody hovorí – človek sa vie dať do pohody. Prečo potom nie sme zdraví!? Ako zákon prírody vraví?Lebo žiť nevieme, stále si klameme. Zákon prírody platí, ľudia zlatí. .

 

  • Prvé dva roky sa venujeme komplexnej psychosomatike
  • Prejdeme všetky časti tela a emócie, ktoré spôsobujú konkrétne chorobyproutkařx.jpg
  • Študenti pochopia všetky vzťahy medzi emóciou a zdravotným stavom
  • Fázy choroby a princípy vyliečenia
  • Recept na trvalé zdravie
  • Metódu psychohygieny

 

Prvé dva roky sa naučíš žiť, zdravie si užiť. Pokiaľ viac vedieť chceš, informatiku a programovanie neskôr dostaneš.

 

Tretí a štvrtý rok – o ďalší krok. S „vesmírnymi databázami“ práca, je to dobrá pláca. Bez toho to však nebeží a veľa na tom záleží. Aby to nebola nuda, je pripravená pôda, s osobnosťami pracujeme či v partnerstve tancujeme. Dozvieš sa tak s kým máš česť, ako zaťatá je jeho päsť. Či ten úsmev na tvári, naozaj zažiari alebo je to maska len a ty budeš obeť fiaska?

Život človeka už tabu nie je, záleží k čomu dospeje. Naučíš sa rýchlo, čo to trápi klienta, čo že ho to bolí, kedy sa to zahojí... A vtedy aj prekliatie do školy doletí. Ako sa brániť, to ja viem a tebe to tiež poviem. Tiež ako  z manipulácií von, na poplach už bije zvon. Ako zlikvidovať manipulácie niť a sám sebou byť. Život rozprávka nie je, je skôr na zamyslenie..

So sedliackym rozumom, vtipom a aj s humorom. Preto celý čas budeme pracovať s psychohygienou, vizualizáciou, sústredením aj komunikáciou. Tiež neviditelnou informáciou.

Konzultačný deň nemusí byť len tvoj sen, päť ich semester tvoria (za 300 €, celý školský rok 10 konzultačných dni v cene 600 € splatné v dvoch splátkach), dychtivosťou tváre študentov horia. Učíme len skupiny malé a to stále (max. 10 ľudí). 

Ak máte záujem o štúdium kontaktujte:  

Miroslava Čurilla

mobil: 0949 020237
e-mail: miroslava.curilla@gmail.com

 

 


 

dnes je: 21.5.2018

meniny má: Zina

podrobný kalendár

webygroup

122153

ÚvodÚvodná stránka