Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

O autorke

holka_mala.jpgAko dievča malé, veľmi ustarané

som domova sa bála

samý krik a hádky a ako z rozprávky                                                                    

princeznou chcela som byť

 

 

ANTONIE KRZEMIEŇOVÁ

 

 

 

Český rozhlas Ostrava - v Kokteili Antonie Krzemieňová


 

A čo bolo ďalej...

Pred takmer štvrťstoročím som bola z pohľadu súčasnej medicíny považovaná za nevyliečiteľnú pacientku. Po niekoľkých dňoch som požiadala o prepustenie do domáceho liečenia. Lekár mi najskôr povedal, že ma neprepustí, nakoľko som iba pred dvoma dňami „ utiekla hrobárovi z lopaty“. Pozrela som sa na neho a prehlásila som: Načo by som mala zomierať? Veď mám doma dve malé deti. Kto by sa o ne postaral?“ Lekár sa najprv zamyslel a prehlásil: „Teraz už chápem, prečo ste to prežila“.

Ďalší deň mi obvodný lekár vysvetlil, že lieky, ktoré som dostala v nemocnici mám zahodiť, nakoľko mi z nich bude iba zle. Nechápala som a mala som obavy, že to na kontrole pri odberoch zistia. Doma som si zobrala prvú tabletku. Asi za ½ hodiny mi bolo neskutočne zle a ľutovala som, že som nepočúvala svojho obvodného lekára. Lieky leteli do koša. Po mesiaci na kontrole lekár doniesol výsledky. Mala som strach, že mi bude vyčítať neužívanie liekov. On však prehlásil: „Vidíte, ako nám tie lieky pekne zabrali“. Iba som prehltla.

Tieto udalosti boli impulzom k tomu, že som začala premýšľať o chorobách aj uzdravovaní trošku inak. Pochopila som, že školská medicína nie je tým, čo uzdravuje. Postupne som sa prehrýzala alternatívnou medicínou, ale ani tá mi nedokázala dať uspokojivé odpovede na moje otázky: „Prečo ten človek, ktorý ochorie práve určitou chorobou, sa niektorý uzdraví a iný nie.“

Neskoršie som dostala možnosť naučiť sa programovať. Pochopila som, akým spôsobom je možné pracovať s myšlienkou a využívať jej silu. Priala som si nájsť odpovede na moje otázky. A ako všetci viete, priania sa plnia. Preto som sa dostala k materiálom doktora Hamera a jeho „Novej germánskej medicíne“, ktorá nie ničím iným, než psychosomatikou. Postupne som zisťovala, že väzby medzi myslením a telom tak, ako ju zmapoval, majú logický základ a začala som jeho overovanie v praxi.

Klienti všetky väzby potvrdzovali. Teraz som mala odpoveď na to, prečo ten ktorý človek ochorie práve tou ktorou chorobou. Teraz už mi chýbal iba spôsob, ako zaistiť, aby sa situácia pokiaľ možno neopakovala. A tiež nájsť spôsob, ako sa pomerne rýchlo uzdraviť aj z ťažkých chorôb. Premýšľala som, ako zabrániť recidívam. A napadla ma psychohygienická  metóda, ktorú som pomenovala prozaicky: „ plyšák“. (Podrobne je popísaná v cyklu Sila myšlienky II – Manipulácia, kapitola „Plyšák“).

Programovaním pomocou sily myšlienky je možné prakticky čokoľvek. Aj chovanie buniek v tele. A tak som využila túto schopnosť, ktorá nám všetkým bola daná do vienka a všetko spojila do jedného celku. Spojením psychosomatiky, programovania a psychohygieny vznikla metóda, ktorá prináša vynikajúce výsledky pri liečbe prakticky všetkých chorôb. Nech už ide o upchaté žily (tromby), ktoré je možné rozpustiť bez prípadnej embólie, navrátenie vápnika kostiam – zlepšenie osteoporózy, odstrániť postupne artrózu, odbúrať nádory a metastázy, atď. To všetko mám odskúšané prakticky.

Najzaujímavejším prípadom snáď bolo nedonosené dieťa, ktoré malo nefunkčné hrubé črevo. Hneď po narodení mu bol urobený vývod. V tomto prípade to bolo dobre, nakoľko sme  mali čas programovo črevo opraviť a presvedčiť bunky v tele, aby doplnili chýbajúce miesta a črevo sa stalo funkčným. Po niekoľkých mesiacoch rodičia presvedčili lekára, aby urobili kontrolné vyšetrenie. Isto si viete predstaviť, aké bolo  prekvapenie lekárov, keď došli k zisteniu, že črevo je v poriadku. Vývod bol operatívne odstránený a dieťa má doteraz funkčné črevo. (Teraz má 10 rokov).

Metóda, ktorú tu popisujem a tiež veľa rokov prakticky používam, pomohla mnohým ľuďom k návratu do normálneho života. Pôsobí nie len na fyzické telo, taktiež odkrýva  príčiny psychických porúch, od depresií cez maniodepresie až k autizmu. Mnohé na tomto poli je doteraz neprebádané. Napriek tomu sami klienti potvrdzujú, že aj súčasné poznatky v tejto oblasti dávajú šancu na plnohodnotný život a že choroby nemusia byť nevyhnutnou súčasťou nášho života.


 

dnes je: 18.7.2019

meniny má: Kamila

podrobný kalendár

webygroup

184488

ÚvodÚvodná stránka